Tarify LunchdriveLunchdrive lze používat jako webové řešení objednávek obědů pro rozvoz, nebo jako kompletní řešení včetně výdejových a objednávkových terminálů pro jídelny.

Lunchdrive.cz pro rozvoz

Tarif Lunchdrive pro rozvoz je stejně jednoduchý, jako jeho používání. Měsíc vyjde dodavatele obědů na 990,- Kč bez DPH. Klienti dodavatelů používají aplikaci zdarma. Navíc při registraci získáváte první 2 měsíce zdarma. Věříme v Lunchdrive a proto Vám rádi nabízíme bezplatnou zkušební dobu.

Spočítejte si sami, jestli se Vám Lunchdrive vyplatí

Při 150 rozvezených obědech denně strávíte papírováním, přijímáním objednávek z emailu a telefonu dle odhadu našich klientů cca 20 hodin měsíčně.
Cena za hodinu Vašeho času pak vychází na 50 Kč a to neuvažujeme časové úspory pro Vaše klienty při vyúčtování obědů mezi své zaměstnance a čas strávený případnými reklamacemi. Zatížení na 1 oběd pak činí 30 haléřů.

Kalkulačka úspor

Kolik hodin strávíte papírováním?
Kolik rozvezete denně obědů?    

Kompletní terminálové řešení Lunchdrive.cz

Lunchdrive.cz v úzké spolupráci s WebStep, s.r.o. nabízí dodávku komplexního řešení HW a SW na klíč. Více o Lunchdrive Terminal.

Cena za terminálové řešení činí 3 000,- Kč měsíčně + 500,- Kč za každých 50 strávníků.

Spočítejte si kolik za Lunchdrive zaplatíte

Při běžné velikosti jidelny se 150 strávníky zaplatíte měsíčně 4 500,- Kč za kompletní IT řešení jídelny včetně dodávky HW. To je v porovnání s jinými systémy s vysokými pořizovacími náklady a měsíčními poplatky srovnatelnými s našimi velmi výhodná nabídka!

Kalkulačka ceny Lunchdrive Terminal

Kolik strávníků máte?