Trocha historie nikoho nezabije...

V roce 2013 jsme začali jako dva programátoři a rozrostli se do firmy, která vyvíjí aplikace a software na zakázku. Taky hodně a rádi jíme. Do Lunchdrive jsme se pustili hlavně kvůli tomu, že nás štvalo, když jsme si objednávali obědy do kanceláře. Jeden z nás musel oběhnout všechny, zjistit, kdo si co dá a zpětně nešla volba měnit. Naší účetní zase vadilo, že musí každý měsíc dlouze spočítat, kolik obědů kdo měl. Řekli jsme si, že to přece musí jít i jinak. Vznikl první Lunchdrive, který se za ta léta v úzké spolupráci s našimi báječnými klienty stal naprosto unikátní aplikací pro řízení a správu každého podniku v gastru. Lunchdrive zvládá levou zadní rutinní úkony a umožňuje plánovat, spravovat finance, databázi klientů i limity v kuchyni a výrobě za směšný plat a pracovní dobu 24/7. A už v tuto chvíli umí 100% něco víc než před 14-ti dny!

Tomáš Hnilica

Tomáš Hnilica  datový analytik a vývojář

Tomáš vede firmu trueapps a.s., je skvělý analytik i programátor a táta tří dětí (uff, uff), který rád jezdí na kole a v zimě lyžuje. Vývoj aplikací a práce s daty mu koluje v krvi a tom, jak geniální aplikace staví, se ví i v Americe! :) Každý den probírá požadavky klientů a sleduje trendy v technologiích, vývoji aplikací a softwarů. Na základě toho sestavuje a občas i vlastnoručně vyvíjí všechny ty geniální funkcionality, co Lunchdrive umí.

Jirka Lang

Jirka Lang  analytik, vývojář

Jirka pracuje jako hlavní programátor na Lunchdrive a dalších skvělých projektech. Je především hrdým tátou a nadšeným sportovcem. Jeho analytické uvažování posouvá Lunchdrive neustále kupředu. Vše důkladně zvažuje a hledá ty nejschůdnější cesty a ideální propojení funkcionalit uvnitř systému.

Micheala Závodná

Michaela Závodná  projekťačka a markeťačka

Míša se v gastru a food marketingu pohybuje dlouhá léta. Přesně ví, jak lidem z oboru ulehčit práci, aby provoz bezchybně šlapal. Zná perfektně systém Lunchdrive, bolavá místa v procesech, lidském chování i emocích. Dokáže se zamyslet a navrhnout základ pro vyřešení možného i nemožného v provozech a výrobě. Pak to popsat a přiblížit okolnímu světu. Taky ráda vaří, běhá a věnuje se svojí rodině.

Lucie Paulasová

Lucie Paulasová  procesní a finanční machr

Lucie každou novou funkcionalitu projde horem a spodem. Zkontroluje správnost z hlediska zákona, účetních náležitostí, propočtů i výpočtů. Má obrovský ekonomický vhled a ví, jakou sestavu bude potřebovat mzdová účetní a co vše bude chtít vidět za podrobnosti. Hlídá správné výpočty a propočty slev, příplatků a jejich vazby. Má dvě úžasné děti a miluje také dobré jídlo!

Jsme si vědomi, že v online prostoru může každý tvrdit to svoje jen pro splnění svých cílů. My ale opravdu tvoříme UNIKÁTNÍ systém pro řízení, který je smysluplný, šetří mraky času a nepřetržitě zlepšujeme. Není totiž čas, ztrácet čas. 💗